banner faber

adsense

Arora AR 03Z 250

Elektrikli bisiklet ve scooterlar yeni model, farklı renk ve teknik özellik seçenekleri ile ARORA’da. Mobilet görüntüsüyle diğer elektrikli bisikletlerden ayrılan Z modellerinin ikincisi AR 03Z 250 modeli ön tarafta sepet arkada ise ekstra koltuk ile yük taşımak isteyenlere pratik çözümler sunuyor.

Arora AR 01Z 250

Arora markasının dıştan bakıldığında mobileti andıran Arora AR 01Z 250 ön tarafta sepet arkada ise ekstra koltuk ile yük taşımak isteyenlere pratik çözümler sunuyor.Mobilet görünümünde bir elektrikli bisiklete sahip olmak istiyotsanız Arora AR 01Z Modeli tam size göre.

Arora AR 05Z 250

Arora firmasının döküm metal alaşımlı janta sahip modellerinden bir tanesi AR 05Z 250. Görünüm olarak şık bir tasarıma sahiptir.Ön ve arka taraftaki koruma barları bisikletin korunmasını sağlar. Bunun dışında arka sinyal lambalarının boyut olarak büyük olmaları ve tümleşik bagaj bulunmaktadır. Ön far yerleşimi de işlevsel ve başarılı duruyor

Arora AR 06Z 250

Elektrikli bisiklet ve scooterlar yeni model, farklı renk ve teknik özellik seçenekleri ile ARORA’da. Mobilet görüntüsüyle piyasadaki bütün elektrikli bisikletlerden ayrılan AR 06Z 250 modeli ön tarafta sepet arkada ise ekstra koltuk ile yük taşımak isteyenlere pratik çözümler sunuyor.